ReKLamVer ReKLamVer ReKLamVer ReKLamVer ReKLamVer ReKLamVer

İstatislikler

Toplam Metin2 Server
Metin2 Server
Toplam Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
14881
3D
Toplam Blog

Metin2 Pvp Serverler Karakterleri ( Savaşçı-Sura-Ninja-Şaman-Lycan)

Metin2 Pvp Serverler Karakterleri ( Savaşçı-Sura-Ninja-Şaman-Lycan)

Savaşçı

Zırh ve beceri gücüyle rakiplerinin üstesinden gelen karakterdir. Kuvvet ve gücünü fiziksel bünyesinden ve zihinsel düşünce yapısından alan savaşçılar bu yapılarıyla oynayanların ilgi odağı haline gelmiştir.

Çift el ve kılıc savunmasıyla yanında yardımcı elaman kalkan ve zırhlarıyla kendilerini savundukları gibi kılıçlarının keskinliğiyle de rakiplerini alt etmekde üstlerine yoktur.

 

Ninja

Seri ve çevikliğiyle bilinen ninjalar, pusuda bekleyip doğru anda saldıran suikastçi karakterdir.Gücünü hızından ve çevikliğinden alan bu karakter buna bağlı olarakda hafif zırhlar giymektedir. Profesyonel bıçak,hançer,yay kullanan ninja karakteri lonca ws savaşlarının uzaktan mezilli strateji karakteridir.

 

Şaman

Şaman karakteri zekasıyla bilinir ve mistik gücünün etkisiyle lonca ekiplerinin olmazsa olmaz karakteridir.Lonca savaşları şamansız olmaz.Oyunda kasarken şamansız haraket edilmez.Şaman yardımcı elamandır.Kutsama ve iyileştirme güçleri olan şamanlar yan karakterlere büyük etki ve güç sağlamaktadır.

Yeri geldiğinde kritik gücü,yeri geldiğinde iyileştirmeyle öbür karakterlerin ( savaşçı,ninja,sura,lycan)yarasına ilaç bazende gücünü güç katar.

 

 

Sura

Suralar da şamanlar gibi gücünü zekasından alır.Büyüsü hiçbir karakter de yoktur.Büyü etkileriyle rakiplerine korku salan suralar,metin2 pvp serverler’in en fazla kullanılan karakteridir.Gücünü bazen ateşden,bazen büyüden yana kullanan bu karakteri sağlam yapan özelliği büyüsüdür.

Saldırı sihirli güçleriyle karakterler arasında en sevilenler arasına girmiştir.

 

 

Lycan

Lycan karakteri diğer adıyla dilimizde dolaşan kurt karakteridir.Hikayesi olarak virüs salgılanan insan tipindeki yaratık daha sonra kurta bürünmüş ve köye korku salmıştır.Metin2 pvp serverler’e 2016 yılında gelen bu karakter şuan kullanılan sağlam karakter sınıfına girmektedir. İç güdüleri ve yakın dönüş sanatlarıyla usta şah eserlerdir. Boyu ve heybetiyle rakiplerine kök söktüren bu karakter yansımasıyla rakiplerinden asla ve kaçmaz daima hazır vakit bekleyen karakterdir.

Metin2 Pvp Serverler Karakterleri ( Savaşçı-Sura-Ninja-Şaman-Lycan) Yorumları

WslikServerLer.Com Çünki Biz:

2015 Yılının İlk açılan tanıtım sitesi olan wslikserverler.com bir çok google sıralamasında bir çok rakibini geride bırakacağını burdan duyuruyor. Wslik Serverler Burdan Tanıtılabilir.

WslikServerLer.Com Wslik Pvp serverler, Wslik, Editli Pvp Serverler, Editsiz Pvp Serverler, Emek WSLİK Pvp Serverler, WslikServerler.com Diğer Tanıtım Sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası