ReKLamVer ReKLamVer ReKLamVer ReKLamVer ReKLamVer ReKLamVer

İstatislikler

Toplam Metin2 Server
Metin2 Server
Toplam Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
14881
3D
Toplam Blog

Metin2 Log Hatası ve Çözümü

Pvp serverler'in vazgeçilmez çilesi haline gelen metin2 log hatası,metin2 log hatası ve çözümü,log hatası ve çözümü,traceback hatası ve çözümü hakkında detaylı bilgiler sunacağız iyice okuyun %100 çözeceksinizdir.

Metin2 Log Hatasının Nedenleri ?

-Server dosyalarınızdaki çakışmadan kaynaklı problemdir.Örnek x serverini atıyorsanız y serverinide üstüne attığınızda pack çakışması oluyor ve bu yüzden oyun log hatası vermektedir.

Log hatasının resimli hali aşağıdaki gibidir.Metin2 Log Hatası ve Çözümü

Metin2 log hatasının çözümü birkaç madde halinde vereceğim.

  • Öncelikle ekran kartı driverini güncelleyiniz.
  • Pack dosyanızı açın içerisindeki Locale.tr uzantılı tüm dosyaları silip oyunu tekrar başlatın,oyununuz oto pacher üzerinden tekrar güncel locale dosyalarını yüklecektir.
  • Üstteki 2 yolu denediniz olmadı son olarak oynadığınız serverin Full Client'ini atın o yok ise full packı atın sorununuz kesin olarak çözülecektir.

Metin2 Log Hatası ve Çözümü Yorumları

WslikServerLer.Com Çünki Biz:

2015 Yılının İlk açılan tanıtım sitesi olan wslikserverler.com bir çok google sıralamasında bir çok rakibini geride bırakacağını burdan duyuruyor. Wslik Serverler Burdan Tanıtılabilir.

WslikServerLer.Com Wslik Pvp serverler, Wslik, Editli Pvp Serverler, Editsiz Pvp Serverler, Emek WSLİK Pvp Serverler, WslikServerler.com Diğer Tanıtım Sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası